Erotické kostýmy (nejen) pro žhavé hrátky v ložnici

V současné době si hrátky v ložnici můžete osvěžit mnoha různými způsoby. Pokud si kupříkladu opravdu rádi hrajete, možná jste už začali sami uvažovat o erotických kostýmech. Ty jsou samozřejmě sexy především na ženách a muže opravdu vzrušují. Hrátky jsou potom plné fantazie a nových prožitků. Takové kostýmy navíc vyzařují sexappealem a nepůjde je jen tak přehlédnout. Proto se jejich uplatnění neomezuje pouze na partnerské hrátky v ložnici, ale pokud čas od času vyrážíte na poněkud lechtivější večírky, můžete „zabít dvě mouchy jednou ranou".

Hurá do práce, bude to opravdu vzrušující!

Netřeba zdůrazňovat, že některá povolání jsou svůdnější než jiná. Na určitých pracovištích tak mají mnozí pánové co dělat, aby se udrželi. Tak například sexy vojenskou uniformu Obsessive budou obdivovat všichni ti, kteří chtěli mít vždy doma „vojandu". Na vojenské prostředí se však samozřejmě erotické kostýmy neomezují. Pokud tedy toužíte po svůdné sestřičce či sexy doktorce, rajcovní pokojské, sekretářce, letušce, námořnici, hasičce či policistce, která vás bude vyslýchat až do brzkých ranních hodin, váš protějšek v žádném případě nemusí měnit zaměstnání.

Vydejte se do Gotham City či na divoký západ

Vzrušující pochopitelně nemusí být pouze soupravy týkající se povolání, ale pořádně žhavé jsou i další erotické kostýmy. Je libo mít doma Batwoman? Anebo byste dali spíše přednost neřestné ďáblíci, drsné kovbojce či pirátce, případně svůdnému „zajíčkovi" nebo sexy školačce? Ve světě erotiky se zkrátka a dobře fantazii meze nekladou a jeho oživení může být velmi jednoduché. Mnoho odborníků navíc podobné hrátky doporučuje, neboť skutečně mohou okořenit partnerský vztah, aniž by tomu bylo potřeba věnovat spoustu času a peněz. Vyzkoušejte je i vy...