Trik jak si užít více sexu a pozornosti

Chcete zvýšit svůj sexappeal, sbalit vysněného partnera nebo uspět na pracovním pohovoru?

Proč mají někteří lidé větší úspěch v sexuálním životě, ač nejsou ideálem krásy? Proč někteří lidé vyřazují charisma a sebevědomí, jen když vejdou do místnosti? Důvodů může být několik a mění se s dobou ve které žijeme a prostředím ve kterém se pohybujeme. Nicméně od pradávna hraje důležitou roli ona pověstná „chemie“. U některých živočišných druhů bylo mnohokrát dokázáno, že zvířata silně reagují při výběru sexuálního partnera na tzv. feromony – látky, které silně působí na opačné i stejné pohlaví. U lidí se o vlivu feromonů vede dlouhodobá diskuze a neexistuje žádná věrohodná studie, která by to tento vliv potvrzovala, ale zároveň vyloučila. 

Některé studie poukazují na to, že lidé byli kdysi „feromony“ hodně ovlivňování, stejně jako jsou dnes stále ovlivňována zvířata. S verbální a písemnou komunikací však přirozený vliv feromonů klesal a byl nahrazován hmotnými a inteligentními aspekty civilizované společnosti. Nicméně spoustu studií se přiklání k tomu, že i dnes jsou lidé stále silně podvědomě ovlivňováni těmito „feromony“ a onou pověstnou „chemií“.  Kdysi např. i na jedné z českých televizí proběhl test, kdy byly do místností s třemi jednovaječnými dvojčaty posílány ženy a měly si vybrat, kde se cítí nejlépe. Drtivá většina žen pak označila místnost s mužem, který byl nastříkán tzv. feromonovým produktem.

Speciální produkty na základně nejnovějších poznatků z biochemie

Specializované firmy investují milióny dolarů do vývoje speciálních produktů, tzv. feromonů pro ženy a muže, které v podobě speciálních parfémů, vonných esencí nebo např. svíček se speciálním složením mají za úkol podpořit sexuální přitažlivost, sexappeal, respekt a charizma jedince.

S úspěchem je používají lidé po celém světě při každodenním životě, na rande, při pracovním pohovoru, zkouškách ve škole a dalších příležitostech. Prostě vždy, když je potřeba zaujmout opačné pohlaví nebo získat si respekt u stejného pohlaví.

Speciální řada unikátních parfémů MAGNETIFICO – power of pheromones

Bestsellerem mezi těmito produkty je řada MAGNETIFICO – power of pheromones, která v sobě kombinuje vůně předních světových parfémů s nejnovějšími poznatky z biochemie. Na základě AT-SC-R formuly má za úkol razantně zvednou přitažlivost jedince a pomoct mu získat úspěch u opačného pohlaví a zvýšit mu charisma a respekt. Lidé tyto produkty často využívají také pro větší úspěch na pracovních pohovorech, zkouškách a obchodníci ke zvýšení prodejů.Nabídka pro muže a nabídka pro ženy.

Novinka – Aphordisiac candles MAGNETIFICO

Novinkou na našem trhu jsou svíčky z řady MAGNETIFICO – power of pheromones. Unikátní afrodiziakální svíčky na základě Intensively intimate formula slouží jako skvělý pomocník pro vytvoření intimní, svůdné a nezapomenutelné atmosféry nejen při vašich intimních chvílích. Chcete-li svést partnera nebo partnerku? Chcete udělat intimní atmosféru při romantické večeři, masáži nebo vytvořit jen příjemnou atmosféru po náročném dni? Pak jsou afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO - power of pheromones pro Vás to pravé. 

Více informací o těchto svíčkách s možností nákupu naleznete zde