Feromony: větší přitažlivost pro opačné pohlaví?

Feromon je substance, kterou vylučují jedinci určitého druhu a slouží v podstatě k vnitrodruhové komunikaci. Toliko krátká definice. V současné době jsou feromony tématem, jež je poměrně hojně diskutováno, neboť si je možné zakoupit řadu produktů s jejich obsahem. Tyto přípravky jsou přitom často inzerovány jako výrazná pomoc pro zvýšení přitažlivosti, sexappealu a charismatu, a to je pochopitelně velice žádný artikl. Diskuse o tom, jak sbalit holku či kluka, se tedy pravidelně stáčejí právě k feromonům...

Feromony pro muže i pro ženy

Na trhu jsou tyto přípravky k dostání pro obě pohlaví. Existují tedy jak feromony pro muže, které si lze pořídit v mnoha variantách, tak feromony pro ženy. I ty si je možné zakoupit v pestrém sortimentu výrobků, což dokazuje, že dámy i pánové chtějí upoutat pozornost opačného pohlaví stejnou měrou. V každém případě si je lze pořídit ve dvou základních variantách – k dispozici totiž jsou buď čisté feromony, které je možné používat s vlastní voňavkou, anebo parfémy s feromony.  

Dokážou feromony skutečně zvýšit sexuální přitažlivost?

O tom, že některé druhy přirozených feromonů mohou stimulovat sexuální centra v mozku, není pochyb. Otázkou ovšem zůstává, jak je to s přípravky, které tyto chemické látky obsahují. Ač se o tom vedou letité spory, mnoho lidí uvádí, že jim dokázaly pomoci. Pokud se tedy ptáte, jak uspět na rande, případně při pracovním pohovoru, feromony můžete určitě vyzkoušet.  

Tip na závěr: chcete-li si skutečně sami ověřit, zda tyto přípravky fungují, aktuálně jsou velmi oblíbené feromony Magnetifico pro ženy, stejně jako Magnetifico pro muže, které patří mezi nejlepší produkty na trhu.