VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI, ŽE EXPEDICE A DORUČOVÁNÍ ZÁSILEK PROBÍHÁ BEZE ZMĚNY! ZÁSILKY BY MĚLY BÝT DORUČOVÁNY DO DRUHÉHO PRACOVNÍHO DNE. DOPORUČUJEME ZVOLIT PLATBU BANKOVNÍM PŘEVODEM NEBO IHNED ON-LINE PLATEBNÍ KARTOU, NEBOŤ PLATBA V HOTOVOSTI NEMUSÍ BÝT VZHLEDEM K SOUČASNÝM OPATŘENÍM VŠUDE PŘIJATA.

Feromony: větší přitažlivost pro opačné pohlaví?

Feromon je substance, kterou vylučují jedinci určitého druhu a slouží v podstatě k vnitrodruhové komunikaci. Toliko krátká definice. V současné době jsou feromony tématem, jež je poměrně hojně diskutováno, neboť si je možné zakoupit řadu produktů s jejich obsahem. Tyto přípravky jsou přitom často inzerovány jako výrazná pomoc pro zvýšení přitažlivosti, sexappealu a charismatu, a to je pochopitelně velice žádný artikl. Diskuse o tom, jak sbalit holku či kluka, se tedy pravidelně stáčejí právě k feromonům...

Feromony pro muže i pro ženy

Na trhu jsou tyto přípravky k dostání pro obě pohlaví. Existují tedy jak feromony pro muže, které si lze pořídit v mnoha variantách, tak feromony pro ženy. I ty si je možné zakoupit v pestrém sortimentu výrobků, což dokazuje, že dámy i pánové chtějí upoutat pozornost opačného pohlaví stejnou měrou. V každém případě si je lze pořídit ve dvou základních variantách – k dispozici totiž jsou buď čisté feromony, které je možné používat s vlastní voňavkou, anebo parfémy s feromony.  

Dokážou feromony skutečně zvýšit sexuální přitažlivost?

O tom, že některé druhy přirozených feromonů mohou stimulovat sexuální centra v mozku, není pochyb. Otázkou ovšem zůstává, jak je to s přípravky, které tyto chemické látky obsahují. Ač se o tom vedou letité spory, mnoho lidí uvádí, že jim dokázaly pomoci. Pokud se tedy ptáte, jak uspět na rande, případně při pracovním pohovoru, feromony můžete určitě vyzkoušet.  

Tip na závěr: chcete-li si skutečně sami ověřit, zda tyto přípravky fungují, aktuálně jsou velmi oblíbené feromony Magnetifico pro ženy, stejně jako Magnetifico pro muže, které patří mezi nejlepší produkty na trhu.

Využíváme soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace