Tajemství velkého poprsí

Proč se většině mužů líbí výrazná a pevná prsa? Co je skutečným důvodem mužské fascinace ženskými ňadry? A je v dnešní době možné prsa zvětšit a zpevnit i jinak než skalpelem na operačním sále?

Co jste o „horňácích“ možná nevěděli

Podle rozšířeného tvrzení se ženy s většími ňadry těší u mužů větší oblibě než ty méně obdařené proto, že právě tvar a velikost prsou odlišuje muže od žen. Ňadra byla coby symbol sexuality uctívána již od pravěku a nejinak je tomu dodnes – stačí se podívat na reklamní billboardy nebo otevřít módní magazín.

Podle novějších průzkumů však za oblibou bujného poprsí stojí naše dávné zážitky z dětství. Jako kojenci jsme v matčiných prsou nacházeli nejen obživu, ale také klid, bezpečí a energii. Tato dávná vzpomínka v mužích přetrvává a ožívá právě během hlazení, laskání a dalšího sbližování…

Není třeba dodávat, že vyvinutější poprsí evokuje v mužích tyto zážitky mnohem intenzivněji, čímž se dostáváme zpět k popularitě bujných krásek.

Větší a pevnější poprsí bez plastické operace? Jde to!

Stále více žen se rozhoduje pro zvětšení nebo zpevnění ňader. Jedny se chtějí cítit atraktivněji a sebevědoměji v očích mužů a před zrcadlem, druhé se zase nehodlají smířit s následky kojení a mateřství.

Zatímco některé ženy stále volí cestu plastické chirurgie, víc a víc jich hledá alternativní a bezbolestné metody zvětšení prsou.

A jaké možnosti jsou dnes k dispozici?

Ačkoli trh překypuje produkty, která slibují vnady ála Pamela Anderson již za pár dní, řada z nich postrádá řádnou notifikaci, certifikáty, a ve výsledku mohou spíše uškodit než prospět.

Vyplatí se proto investovat do kvalitních, prověřených přípravků, k nimž se řadí kapsle DECOFEMM BEAUTY BREAST, jež zakoupíte v e-shopu intimninakupy.cz.

Jak to funguje

Těhotenství, kojení, menopauza a hormonální změny patří k obvyklým důvodům, proč se ženské poprsí ocitá v neuspokojivém stavu. V těchto obdobích ženy ztrácejí potřebné hormony estrogen a progesteron, což se odráží mj. i na tvaru a objemu poprsí.

Fytoestrogeny či fytohormony jsou rostlinné látky, které nedostatek estrogenu doplňují a které jsou bohatě obsaženy právě v tabletách DecoFemm Beauty Breast. Díky vysokému obsahu fytoestrogenu a dalších účinných látek (1 440 mg účinných látek v 1 denní dávce) má produkt příznivé účinky také na zdravou funkci urogenitálního systému žen, růst vlasů a nehtů, stejně jako standardní funkci reprodukčního systému atd.

Produkt je řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství a disponuje Certifikátem zdravotní bezpečnosti.

Více se o produktech vyvinutých speciálně pro péči o krásu ženy dočtete ZDE.