Zvýšení libida u žen aneb jak vyzrát na frigiditu

Nemusíme asi zdůrazňovat, že pohlavní styk bývá kořením většiny partnerských vztahů. Když tedy v ložnici něco neklape, obvykle se jedná o závažnou překážku vzájemného soužití. Zatímco muži mohou mít problémy s erekcí anebo předčasnou ejakulací, především u žen hrozí celkové snížení libida neboli sexuální touhy. To může mít celou řadu příčin (viz níže). Faktem ale je, že důsledkem může být frigidita (nechuť k sexu), která se často projevuje neschopností vzrušení a orgasmu.

Jaké jsou příčiny frigidity u žen?

Faktorů, které se podílejí na snížení libida, existuje velké množství. Příčiny totiž mohou být jak fyzické, tak psychické. V prvním případě se jedná o různé nemoci, celkovou únavu či užívání léků, ale roli může hrát i složitý porod nebo potrat. Podstatným psychickým faktorem je zase stres, jenž bývá vyvolán přepracovaností, konflikty s partnerem anebo smutkem. Ať už jsou však příčiny jakékoli, důsledkem je snížení produkce hormonů folitropinu a lutropinu, které jsou přímo „zodpovědné" za tvorbu pohlavních hormonů, u žen tedy např. estrogenu.

Zvýšení libida u ženy a snazší dosažení orgasmu

Mnozí muži si kladou otázku, jak uspokojit ženu. V tomto ohledu je obecně každá rada drahá. Pokud má ovšem jejich partnerka ještě navíc potíž s frigiditou, orgasmu skutečně jen tak nedosáhne. Naštěstí však existuje hned několik řešení, jak zvýšit libido u ženy. Možností je samozřejmě navštívit odborníka, ale pomoci může i celkové snížení stresu (např. za pomoci masáží) anebo některé účinné látky. K dispozici jsou navíc různé přípravky, které patří mezi velmi efektivní při nechuti k sexu.

Tip na závěr: konkrétně vám můžeme doporučit populární doplněk stravy Femm Passion Libido Caps, jenž obsahuje látky s kladným vlivem při sníženém libidu a projevech menopauzy, anebo intimní lubrikant Lovery Lovers LibidoUp gel pro lepší prožitek a snazší dosažení orgasmu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení