Jak správně vybrat sexy spodní prádlo?

Stalo se vám už někdy, že jste natěšeně vybírali po internetu erotické prádlo a nemohli se dočkat, jak sexy v něm budete vypadat? Pak ale dorazilo a společně s ním i zklamání – vypadali jste v něm divně. Naučte se jak si vybrat sexy prádlo tak, aby sedělo a rozhodně nenechalo sedět vaši polovičku! 

Svůdné prádlo je skvělým způsobem, jak dostat svého muže téměř v okamžiku do té správné nálady a zamotat mu hlavu! Většina mužů totiž miluje pohled na hezké prádlo, ať už jde o krajky, šifon nebo satén a nedokáže odolat ani touze dotýkat se ho. Krásné prádlo vykouzlí jiskru v stereotypním sexuálním životě a to správně zvolené pozvedne sebevědomí oběma partnerům.    

Erotické prádlo nebylo stvořeno pouze pro modelky

Smyslnosti se svůdným prádlem mohou dosáhnout všechny ženy, které se nebojí experimentovat, ukázat své sebevědomí a dostat muže svých snů do kolen. Proto i když vaše konfekční velikost není XXS, nebojte se dovolit si trochu vzrušení s erotickým prádlem. Stačí, pokud vám sedne velikostí, střihem a bude přesně sedět vašemu vkusu. Pro přesný výběr si odpovězte na tyto otázky: 

Cítíte se v něm sexy?

To je nejdůležitější otázka, na kterou musíte jednoznačně odpovědět ano! Každé prádlo, které vás udělá nádhernou a sexy totiž stojí za to, abyste se jej odnesla s sebou domů (nebo nechala domů dovézt). Pokud se však budete cítit zvláštně nebo nejistě, rozhodně najdete něco lepšího. Nedejte na to, jak v prádélku vypadá někdo jiný nebo kolik kůže (ne)odhalí. Dejte jen na svůj pocit, který jednoznačně rozhodne! 

Lichotí prádlo mé figuře?

Je velmi důležité, aby vám prádlo přesně sedlo bez toho, aby zvýrazňovalo zbytečné faldíky či jiné nedostatky. V obchodě prádlo pečlivě vyzkoušejte a pokud nakupujete na internetu, dbejte na to, aby měl pro vás obchodník nachystanou přesnou tabulku s podrobným rozpisem rozměrů prádla. Pokud vám totiž prádlo nesedne, nebudete se v něm cítit pohodlně a sebejistě a tak vlastně nesplní svůj účel.   

Vleze se vám do rozpočtu?

Myslete na to, aby se prádélko vešlo do vašeho rozpočtu. Pokud nemůžete utrácet za sexy sety, dopřejte si pouze podprsenku nebo sexy kalhotky tak, aby ladily s kusy prádla, které už máte ve skříni. Nebo si pořiďte sexy župan, pod kterým už třeba nemusíte mít vůbec nic.

 

Dokáže rozpálit mého partnera?

Tato otázka je druhou, naprosto klíčovou ve výběru sexy spodního prádla. Pokud se bude líbit pouze vám, je to v pořádku, ale původně jsem s nimi měli rozpalovat drsnější polovičky, no ne? Líbí se vašemu partnerovi podvazkové pásy nebo spíše ulítává na sexy body či smyslných korzetech? Dopřejte mu vzrušení a vyberte něco i podle jeho gusta. Jistě vám to oplatí žhavými postelovými zážitky!