Připravte dokonalé rande, na které jen tak nezapomene

Kino, večeře a sex. Tak zní ohraný scénář klasických rande, které si snad zkusil každý už mnohokrát ve svém životě. Letos na Valentýna ale vymyslete něco extra! Věnujte erotický dáreček, připravte intimní večeři jen pro vás dva, rezervujte si chaloupku v horách nebo si vykřičte hlasivky na koncertě.   

I vy letos přemýšlíte nad tím, jak strávit Valentýna v co nejlepší náladě a tak, aby vás rande oba bavilo? Každý z nás má jiný vkus a tak se zkuste nejdříve zamyslet nad tím, co by potěšilo právě vaši spřízněnou duši nebo budoucí lásku na celý život. Bude to let v balonu s kopou růží, romantická večeře, koukání se do krbu se šampaňským v ruce nebo třeba divoká sexuální jízda v soukromí vaší ložnice? Přinášíme vám inspiraci pro dokonalá valentýnská rande, ať už máte jakékoliv preference a choutky. 

Pro beznadějné romantiky

Krásný hotýlek, wellness, jen vy, vaše drahá polovička a hvězdy nad hlavou. To zní jako valentýnský sen každého správného romantika. Nechte mezi vámi plynout romantickou atmosféru a po večeři ji posilněte smyslnou erotickou masáží se sladkým milostným zakončením místo dezertu. O tu správnou náladu se postarají speciální lubrikační gely pro intimní masáže. Krásně voní, hezky kloužou, smyslně prohřívají a pomohou vám dotáhnout romantický večer do dokonalosti. Pro malou inspiraci se podívejte na náš článek o tom, co k nim budete potřebovat. Výjimečné rande pak můžete zakončit v náručí jeden druhého.    

Pro vtipkaře a nezbedy

 Milujete překvapení, smích a dobrou náladu? Naše valentýnská inspirace pro vás zní jasně – zažijte večer plný zábavy, tajemna a vzrušení! Vše odstartujte návštěvou divadla či koncertu vaší oblíbené kapely, kde se dosyta zabavíte a rozehřejete. Pak si skočte na malý drink a večer dobrodružství ať pokračuje i nadále! Jeden z vás ať si na oči nasadí saténovou masku, ten druhý ho může jemně spoutat svůdnými pouty a pak si trochu pohrajte. Fantazii se na Valentýna meze nekladou! Chcete být nezbeda a zařádit si s bičíkem? Nebo to budete raději hrát na neviňátko a podvolíte se všem příkazům? Ve svých rolích se střídejte a užívejte si jeden druhého. Vždyť o tom přeci valentýnské rande má být!    

Pro „domasedy“

Milujete domácí pohodlí? Naplánujte si nezapomenutelné rande v soukromí vašeho domova. Začněte přípravou večeře, která nabudí všechny smysly – použijte přírodní afrodiziaka jako jsou čokoláda, chilli, avokádo nebo ústřice. Pak pokračujte výběrem skvělého filmu. Co tak pustit si prvotřídní horor, u kterého se budete muset strachy tulit pod jednou dekou? Zapalte si k tomu přírodní afrodiziakální svíčky s různými vůněmi pro vytvoření atmosféry vzrušení a blízkosti. Pamatujte, že pokud se dále nechcete držet na uzdě, konec filmu si nahrajte a věnujte se společně příjemnějším záležitostem. Pár tipů na to, jak partnera „dostat do varu“ a rozdráždit jeho smysly, se dočtete v našem článku

Pro smyslné milovníky

Vaše láska ještě pořád hoří nezkrotnými plameny a  nejlépe se cítíte při dalších a dalších ložnicových experimentech? Místo večeře si dopřejte jenom sklenku dobrého vína v baru naproti a potom se vydejte otestovat nejnovější úlovky z Intimninakupy.cz. Dodejte tomu na valentýna šťávu sexy kostýmky. Zvolte třeba obleček přísné velitelky, rozverné školačky nebo stydlivé letušky, která splní každé přání. Slast si prodlužujte intimní masáží a rozkošným škádlením. Pokud se na takový divoký výkon necítíte, máme pro vás tajný valentýnský tip: podpořte svou sexuální energii produktem Maca Fresh Energy. Jeho složky mají kladný vliv na sexualitu, snížení únavy a vitalitu. Tak, abyste si vaše valentýnské dobrodružství mohli vychutnat naplno!