Jaký typ penisu vyhovuje ženám?

Pokud si myslíte, že ženám obecně vyhovují pouze velké penisy, není to vůbec tak samozřejmé. Ženy jsou různé a stejně rozmanité bývají i jejich preference v posteli. Zatímco jedna tedy potřebuje skutečně pořádného „macka", další takové „maxi-vybavení" vyhovovat nebude a mnohem raději uvítá v posteli méně obdařené pány. Některé ženy navíc často preferují menší penis, jenž je ale pořádně tlustý. Dlouhý a úzký tedy u nich nemá šanci. Ale může to být i naopak a navíc enormně záleží také na sexuálních schopnostech muže. Zkrátka a dobře to, že ženy hledají samce s pořádným vybavením, je pouze obecně rozšířený mýtus.

Pánové pozor, Češi se nemají zač stydět!

Ačkoli nejsou mnozí čeští pánové se svým pohlavním údem úplně spokojeni, statistiky říkají, že na tom nejsme nijak zle. Průměrná velikost penisu českého muže totiž činí 15,89 cm, což není v rámci evropského kontinentu vůbec špatné vysvědčení. Na nedaleké Maďary s jejich 16,51 cm sice nemáme, nicméně takoví Irové jsou v pomyslném žebříčku s 12,78 cm daleko za námi. A co teprve mají říkat takoví Jihokorejci, kteří mají průměrnou velikost penisu 9,66 cm! Asi by s námi rádi měnili...

Mohlo by vás zajímat: nejvíce obdařeni jsou muži z Konga, kteří disponují úctyhodnou velikostí penisu, totiž 17,93 cm.

Velikost penisu jako problém? Řešení existují!

Ženy sice preferují různou délku a tvar penisu, přesto mohou mít méně obdaření muži pocit nedostatečnosti, což má vliv na jejich psychiku. V takovém případě je potřeba aktivní řešení, a tím nemáme na mysli, že se musí nutně odstěhovat do Jižní Koreje. Existují totiž různé metody zvětšení penisu, mezi které patří i přípravek Andrimax, v němž obsažené látky mají mj. pozitivní vliv cirkulaci krve do pohlavních orgánu a kvalitu a velikost erekce nebo můžete vyzkoušet speciální vakuovou pumpu Bathmate Hercules. Dokonce mohou něco udělat také ženy. K dispozici jsou totiž i výrobky jako Lovely Lovers TightUP Gel, jehož složení pomáhá ke zúžení vagíny, takže si pohlavní styk užijí i s méně obdařeným partnerem, což by jim za normálních okolností možná tolik nevyhovovalo.