SEX VE VYŠŠÍM VĚKU? ROZHODNĚ ANO!

Mladší lidé obecně nemívají v posteli příliš problémů, ačkoli i ty se mohou vyskytnout. Větší a častější komplikace v každém případě přicházejí až s přibývajícím věkem. Jak ovšem dokazují některé studie, sex není ničím výjimečným nejen po padesátce a šedesátce, ale sexuálně aktivních je i čtvrtina lidí starší 80 let! Říkáte si, že v takovém věku to nemůže stát za nic a navíc je to nebezpečné? Chyba lávky. Jistě, výkony jako ve dvaceti starší muži a ženy nepodávají, ale i tak se může pro oba partnery jednat o krásné chvíle. Fyzická zátěž přitom není při sexu zase tak velká, i když jsou mnozí lidé přesvědčení o opaku.

Příčiny ochabnutí sexuální potence

Ve vyšším věku mnozí lidé skutečně přestávají mít o pohlavní život zájem. To se ovšem může projevovat už u třicátníků. Příčiny mohou být všelijaké jako např. vyčerpání z pracovních povinností či stereotyp v rodině. S těmito a dalšími aspekty je pak samozřejmě spojen stres, který dovádění v posteli také příliš nenahrává, ba právě naopak. Existují ovšem i lidé, a není jich právě málo, kteří by třeba na sex zálusk měli, nicméně nemohou. Potence je zkrátka a dobře tatam...

Problémy v posteli lze řešit v každém věku!

Samozřejmě je důležité, dát si do kupy soukromý i pracovní život. Do postele je totiž dobré jít nejen s čistýma nohama, ale také s čistou hlavou. K dispozici je navíc velké množství odborníků od sexuologů přes psychology a vyzkoušet lze i některé účinné přípravky, jejichž složení může mít na sexuální život příznivý vliv. Na problémy mužů se ztopořením lze kupříkladu vyzkoušet Andrimax 24, jenž slouží k jednorázové podpoře erekce a sexuálního výkonu. Ženy ve vyšším věku se zase často nemohou pořádně vzrušit a snižuje se i kvalita orgasmu. Řešením se pak může stát přípravek Femm Passion, jehož složky mají kladný vliv na sexualitu u žen.