PODPORA EREKCE – KDYŽ HLAVA ANI TĚLO NEMŮŽE

Barometr zdraví muže. I tak se někdy přezdívá erekci. Kvalita a délka ztopoření totiž prozrazují nemálo o celkovém zdravotním stavu muže.

Zatímco u starších jedinců mívají poruchy erekce fyziologický původ, muži mladšího a středního věku v posteli obvykle selhávají vlivem různých psychologických faktorů.

Certifikované produkty pro podporu erekce na přírodní bázi poskytnou první pomoc a v řadě případů vás ušetří od návštěvy urologa či androloga.

Jak spolu souvisejí stres, sebedůvěra a erekce?

Snad nejčastěji se mladí muži potýkají s tzv. situačním selháním erekce, a to během náhodného sexu s neznámou ženou. Nedostatečná erekce mnohdy doprovází i první sexuální styk. V obou případech bývá viníkem nervozita či nesmělost a o skutečnou dysfunkci se nejedná.

Prvním krokem je vzájemná komunikace – partnerčina podpora a uklidnění se často ukážou být tou nejlepší terapií. Muž si nezřídka uvědomí, že v jádru problému stojí přílišná motivace a obava, že nebude schopen partnerku plně uspokojit, čímž utrpí jeho sebevědomí a pověst dobrého milence.

Pakliže k selhání v posteli dochází opakovaně, je nutné hledat jiné řešení.

A jak tedy z bludného kruhu ven?

ANDRIMAX 24 – přírodní vitalita v jednom produktu

Pro zlepšení sexuálního výkonu mužů byly vyvinuty speciální produkty na podporu erekce pro jednorázové použití před pohlavním stykem.

A jedním z nich je ANDRIMAX 24. Jedná se o kapsle s vysokým podílem přírodních látek, které příznivě ovlivňují duševní vyváženost, zdravou funkci pohlavních orgánů a proudění krve.

Mezi účinné látky patří mj. extrakt z čínského čajovníku pro psychickou pohodu, výtažky z Muira puama, alias „amazonské viagry“, pro podporu fyzické i duševní rovnováhy a dobré kondice, dále L-Arginin pro zdravou funkci svalů a v neposlední řadě kofein, jenž stimuluje nervovou soustavu a potlačuje únavu.

K výhodám přípravku ANDRIMAX 24 patří i fakt, že jde o bezpečný, Státním zdravotním ústavem certifikovaný produkt, který zakoupíte bez lékařského předpisu. Extra silné složení 1050 miligramů v 1 denní dávce garantuje skutečné výsledky. Produkt je dostupný také v tekuté formě.

Za výhodné ceny zakoupíte ANDRIMAX, stejně jako jiné kvalitní produkty pro zdravý sexuální život mužů a žen, v e-shopu www.intimninakupy.cz.