Tipy na lechtivé vánoční dárky

Vánoce se kvapem blíží. Chcete-li být letos originální a věnovat svému protějšku něco opravdu zajímavého, můžete se kupříkladu zaměřit na erotické pomůcky. Z nich mají navíc obvykle užitek oba partneři. Vánoční svátky tak mohou letos disponovat nejen tradiční atmosférou, ale zároveň budou plné vzrušení! Vzhledem k tomu, že můžete vybírat z obrovského množství produktů, jsme si pro vás připravili několik zajímavých tipů.

Speciální parfémy pro muže i pro ženy

Parfémy patří mezi tradiční dárky. Existují nicméně i speciální vůně, toaletní vody a esence, které jsou obvykle označovány jako "feromony". Ty obsahují složky, jež zvyšují tzv. „sexuální chemii", tedy přitažlivost pro druhé pohlaví. Pořídit si přitom můžete "feromony" pro muže i pro ženy, a to např. z oblíbené řady Magnetifico power of pheromones. Stačí si pouze vybrat.

Svůdné prádlo od Ježíška lepší nežli dobrá knížka

Věnovat pod stromečkem oblečení je poměrně běžné. Nicméně existuje prádlo a prádlo. Je totiž pořádně velký rozdíl, obdarujete-li dotyčného či dotyčnou ponožkami, anebo něčím ohromně sexy. Navíc se mýlí ten, kdo se domnívá, že se prodává pouze svůdné prádlo pro ženy jako např. sexy korzety či šaty. Poměrně běžné je totiž i svůdné prádlo pro muže. Nabídku svůdného prádla naleznete zde.

Doplňky stravy A intimní kosmetika

V současné době existuje rovněž velké množství doplňků stravy a intimní kosmetiky, které se mohou pozitivně projevit (nejen) v ložnici. Ženám tedy kupříkladu může udělat radost exkluzivní intimní lubrikant Lovely Lovers LibidoUP, jež díky obsahu aktivních látek pomáhá se zvýšeném libida, k lepšímu sexuálním prožitku či snazšímu dosažení orgasmu. Pánové zase jistě ocení unikátní kapsle Andrimax. Obsažené přírodní bylinné extrakty totiž kladně působí na prokrvení penisu, podporu erekce, lepší výkon a v neposlední řadě na celkové intimní zdraví. Udělejte si doma pořádně vzrušující Vánoce!